GW P9LR34.PM-M2M3-XX55-1-45-R18
Part No
Description
LED LIGHTING MID-POWER
CCT (K) :
4000K
Color :
White, Neutral
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
200mA
Current - Test :
45mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
200lm (190lm ~ 210lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
200 lm/W
Product Status :
Obsolete
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
22.2V