GW CSSRM1.EC-MTNP-5O8Q-1-700-R18-SA1-LM
Part No
Description
LED OSLON WHITE SQUARE SMD
CCT (K) :
3500K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
272lm (240lm ~ 304lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
139 lm/W
Supplier Device Package :
SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V