GW CSSRM2.PM-N4N5-XX55-1-700-R18-DS
Part No
Description
LED OSLON SQUARE WHITE
CCT (K) :
4000K
Color :
White, Neutral
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
320lm (310lm ~ 330lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
163 lm/W
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V