GW JCLPS2.EM-HPHR-XX31-1-65-R33-XX
Part No
Description
LED DURIS WHITE SMD
Color :
White
Current - Max :
150mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
32lm (28lm ~ 36lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
161 lm/W
Product Status :
Obsolete
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.05V