GW P9LT32.CM-PRPS-XX36-1-750-R18
Part No
Description
LED DURIS S8 WHITE 3500K SMD
CCT (K) :
3500K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
1A
Current - Test :
750mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
565lm (520lm ~ 610lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
120 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.3V