GW CSSRM3.PM-N5N9-A636-1-700-R33
Part No
Description
LED OSLON SQUARE WHITE SMD
CCT (K) :
3500K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
345lm (320lm ~ 370lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
176 lm/W
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V