GW CSSRM2.CM-M4M6-XX36-K2L2-700-R18-XX
Part No
Description
LED OSLON SQUARE
CCT (K) :
3500K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
225lm (210lm ~ 240lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
113 lm/W
Supplier Device Package :
1212
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.85V