KW DPLS32.EC-7H5J-4J7K-1-120-R18-XX
Part No
Description
LED SMARTLED
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
180mA
Current - Test :
120mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
43lm (36lm ~ 50lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Supplier Device Package :
1606
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.15V