GW CS8PM1.EM-KULQ-A838-1-350-R18-MC
Part No
Description
OSLON
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
2700K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
1.3A
Current - Test :
350mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
117lm (104lm ~ 130lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
117 lm/W
Package / Case :
1212 (3030 Metric)
Product Status :
Last Time Buy
Supplier Device Package :
1212
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.85V