5913001102SF
Part No
5913001102SF
Manufacturer
Dialight
Description
LED PRISM 3MM RED,GRN SILIC SMD
Manufacturer :
Dialight
Product Category :
LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs
Color :
Green, Red
Configuration :
Current :
30mA
Lens Size :
2.90mm Dia