5302H5-12V
Part No
5302H5-12V
Description
LED GREEN T1-3/4 565NM RA PCB
Color :
Green
Current :
15mA
Lens Size :
2.00mm Dia
Voltage Rating :
12V
Wavelength - Peak :
565nm
Datasheets
5302H5-12V
Manufacturer related products
    LIGHTPIPE GROMMET 4MM
    LIGHT PIPE RETAINER LFB SERIES
    LITEPIPE SPRING RETAINER 4MM
    LED CONN CBL ASSY 3MM