5302H3-12V
Part No
5302H3-12V
Description
LED YELLOW T1-3/4 583NM RA PCB
Color :
Yellow
Current :
20mA
Lens Size :
2.00mm Dia
Voltage Rating :
12V
Wavelength - Peak :
583nm
Datasheets
5302H3-12V
Manufacturer related products
    LIGHTPIPE GROMMET 4MM
    LIGHT PIPE RETAINER LFB SERIES
    LITEPIPE SPRING RETAINER 4MM
    LED CONN CBL ASSY 3MM