VLM-635-59 LPO-D10-F20
Part No
VLM-635-59 LPO-D10-F20
Description
TTL,ANGLE10,CLASS1M,FOCUS:20 CM
Stock
3
Current Rating (Amps) :
50mA
Package / Case :
Cylinder (10mm Dia)
Power (Watts) :
0.39mW
Voltage - Input :
3V ~ 6V