VLM-635-56 LPO-D45-F10
Part No
VLM-635-56 LPO-D45-F10
Manufacturer
Quarton, Inc.
Description
ANGLE45,CLASS1M,FOCUS:10 CM
Stock
3
Manufacturer :
Quarton, Inc.
Product Category :
Laser Diodes, Laser Modules
Current Rating (Amps) :
50mA
Package / Case :
Cylinder (10mm Dia)
Power (Watts) :
0.39mW
Product Status :
Active
Voltage - Input :
3V ~ 6V