Q14F5CXXHY12E
Part No
Q14F5CXXHY12E
Description
LED INDICATOR 14MM FLUSH CHROME
Stock
15
Current :
20mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
16.00mm Dia
Millicandela Rating :
250mcd
Ratings :
DC
Voltage :
12V
Wavelength - Peak :
Datasheets
Q14F5CXXHY12E
  • E-Switch
    LED PANEL INDICATOR GREEN 2.8V
  • Lumex, Inc.
    LED 5MM GREEN DIFF 6"LDS PANELMT
    LED GREEN 5/32" HOLE PANEL MOUNT
    LED GREEN 1/4" HOLE 5V PANEL MNT
  • Lumex, Inc.
    LED 3MM FLUSH GREEN DIFF PANELMT
  • Dialight
    LED 3MM BLUE WHT DIFF PANEL MOUN
  • Dialight
    LED SNAP-IN PANEL 5MM RD/GRN