3549S-2AA-104/104A
Part No
3549S-2AA-104/104A
Description
POT 100K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Stock
28
Number of Gangs :
2
Power (Watts) :
2W
Resistance (Ohms) :
100k
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±3%