3549S-2BA-101/101B
Part No
3549S-2BA-101/101B
Description
POT 100 OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Number of Gangs :
2
Power (Watts) :
2W
Resistance (Ohms) :
100
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±3%