3547H-1AE-103B
Part No
3547H-1AE-103B
Description
POT 10K OHM 1W HYBRITRON LINEAR
Actuator Type :
Round
Mounting Type :
Servo Mount
Power (Watts) :
1W
Resistance (Ohms) :
10k
Rotation :
1080°
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%