3548H-1AC-103B
Part No
3548H-1AC-103B
Description
POT 10K OHM 1.5W HYBRITRON LIN
Power (Watts) :
1.5W
Resistance (Ohms) :
10k
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%