3549H-1AF-103A
Part No
3549H-1AF-103A
Description
POT 10K OHM 2W HYBRITRON LINEAR
Actuator Type :
Round
Mounting Type :
Servo Mount
Power (Watts) :
2W
Resistance (Ohms) :
10k
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%