3352P-1-200
Part No
3352P-1-200
Description
THUMBWHEEL POT 20 OHM 0.5W TOP
Adjustment Type :
Top Adjustment
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
20 Ohms
Tolerance :
±20%