3352V-1-203
Part No
3352V-1-203
Description
THUMBWHEEL POT 20K OHM 0.5W SIDE
Adjustment Type :
Side Adjustment
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
20 kOhms
Tolerance :
±20%