3299X-1-103
Part No
3299X-1-103
Description
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Stock
170
Adjustment Type :
Side Adjustment
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
10 kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%