3312J-1-201E
Part No
3312J-1-201E
Description
TRIMMER 200 OHM 0.1W J LEAD TOP
Stock
537
Power (Watts) :
0.1W, 1/10W
Resistance :
200 Ohms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±20%