3006P-7-503LF
Part No
3006P-7-503LF
Description
TRIMMER 50KOHM 0.75W PC PIN SIDE
Stock
170
Power (Watts) :
0.75W, 3/4W
Resistance :
50 kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%