3006P-1-104
Part No
3006P-1-104
Description
TRIMMER 100K OHM 0.75W PC PIN
Stock
37
Power (Watts) :
0.75W, 3/4W
Resistance :
100 kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%