3009P-1-502LF
Part No
3009P-1-502LF
Description
TRIMMER 5K OHM 0.75W PC PIN SIDE
Stock
144
Power (Watts) :
0.75W, 3/4W
Resistance :
5 kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%