3314G-1-100E
Part No
3314G-1-100E
Description
TRIMMER 10 OHM 0.25W GW TOP ADJ
Stock
716
Product Category :
Trimmer Potentiometers
Mounting Type :
Surface Mount
Power (Watts) :
0.25W, 1/4W
Product Status :
Active
Resistance :
10 Ohms
Resistive Material :
Cermet
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Termination Style :
Gull Wing
Tolerance :
±20%