3312J-1-105E
Part No
3312J-1-105E
Description
TRIMMER 1M OHM 0.1W J LEAD TOP
Stock
739
Power (Watts) :
0.1W, 1/10W
Resistance :
1 MOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±20%