3006P-1-254
Part No
3006P-1-254
Description
TRIMMER 250K OHM 0.75W PC PIN
Stock
98
Power (Watts) :
0.75W, 3/4W
Resistance :
250 kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%