3006P-7-203LF
Part No
3006P-7-203LF
Description
TRIMMER 20K OHM 0.75W PC PIN
Power (Watts) :
0.75W, 3/4W
Resistance :
20 kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%