3296Y-1-101LF
Part No
3296Y-1-101LF
Description
TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP
Adjustment Type :
Top Adjustment
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
100 Ohms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%