3299Y-1-202LF
Part No
3299Y-1-202LF
Description
TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN TOP
Adjustment Type :
Top Adjustment
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
2 kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%