M43P202KB40
Part No
M43P202KB40
Description
TRIMMER 2K OHM 0.75W PC PIN SIDE
Power (Watts) :
0.75W, 3/4W
Resistance :
2 kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%