3296Y-1-254LF
Part No
3296Y-1-254LF
Description
TRIMMER 250K OHM 0.5W PC PIN TOP
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
250 kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%