3296X-1-222LF
Part No
3296X-1-222LF
Description
TRIMMER 2.2KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Adjustment Type :
Side Adjustment
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
2.2 kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%