3006W-1-254LF
Part No
3006W-1-254LF
Description
TRIMMER 250K OHM 0.75W PC PIN
Power (Watts) :
0.75W, 3/4W
Resistance :
250 kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%