3296X-1-505
Part No
3296X-1-505
Description
TRIMMER 5M OHM 0.5W PC PIN SIDE
Adjustment Type :
Side Adjustment
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
5 MOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%