3006W-1-501
Part No
3006W-1-501
Description
TRIMMER 500OHM 0.75W PC PIN SIDE
Power (Watts) :
0.75W, 3/4W
Resistance :
500 Ohms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%