3009P-1-253LF
Part No
3009P-1-253LF
Description
TRIMMER 25KOHM 0.75W PC PIN SIDE
Power (Watts) :
0.75W, 3/4W
Resistance :
25 kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%