3299X-1-254LF
Part No
3299X-1-254LF
Description
TRIMMER 250KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Adjustment Type :
Side Adjustment
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
250 kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%