3299Z-1-205LF
Part No
3299Z-1-205LF
Description
TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN SIDE
Adjustment Type :
Side Adjustment
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
2 MOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%