3299P-1-200LF
Part No
3299P-1-200LF
Description
TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
20 Ohms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%