ST7ETA204
Part No
ST7ETA204
Description
TRIMMER 200KOHM 0.25W J LEAD TOP
Power (Watts) :
0.25W, 1/4W
Resistance :
200 kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Termination Style :
J Lead
Tolerance :
±20%