ST7ETB204
Part No
ST7ETB204
Description
TRIMMER 200K OHM 0.25W GW TOP
Power (Watts) :
0.25W, 1/4W
Resistance :
200 kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Termination Style :
Gull Wing
Tolerance :
±20%