3292X-1-223LF
Part No
3292X-1-223LF
Description
TRIMMER 22K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Adjustment Type :
Side Adjustment
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
22 kOhms
Resistive Material :
Cermet
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%