3292W-1-223
Part No
3292W-1-223
Description
TRIMMER 22K OHM 0.5W PC PIN TOP
Adjustment Type :
Top Adjustment
Mounting Type :
Through Hole
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
22 kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Termination Style :
PC Pins
Tolerance :
±10%