3292L-1-500LF
Part No
3292L-1-500LF
Description
TRIMMER 50 OHM 0.5W WIRE LEADS
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
50 Ohms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%