3292L-1-200MLF
Part No
3292L-1-200MLF
Description
TRIMMER 20 OHM 0.5W WIRE LEADS
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
20 Ohms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%