3252L-1-103MLF
Part No
3252L-1-103MLF
Description
TRIMMER 10K OHM 0.75W WIRE LEADS
Power (Watts) :
0.75W, 3/4W
Resistance :
10 kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%